• Rzeczoznawca sanit.hig i BHP

    Zapraszam do współpracy Inwestorów, Architektów i Projektantów branżowych w zakresie uzgodnień, opiniowania i konsultowania dokumentacji projektowej w fazie koncepcji, projektów budowlanych i wykonawczych. 

  • Biuro Projektowo - Inżynieryjne

    Zespół biura tworzą doświadczeni projektanci, kosztorysanci oraz inspektorzy nadzoru  wspierani młodą energiczną  kadrą inżynierską.

  • Firma

    KAM-AL Projektowanie , Inżynieria   jest doświadczonym  biurem projektowo-inżynierskim specjalizującym się w kompleksowej obsłudze inwestycji.

Firma

Firma KAM-AL Projektowanie , Inżynieria   jest doświadczonym  biurem projektowo-inżynierskim specjalizującym się w kompleksowej obsłudze inwestycji. Biuro założył i prowadzi mgr inż. Wiesław Kamiński - Projektant, Inspektor Nadzoru i Rzeczoznawca.

Zespół biura tworzą zatrudnieni lub współpracujący doświadczeni projektanci, kosztorysanci oraz inspektorzy nadzoru  wspierani młodą energiczną  kadrą inżynierską.
KAM-AL Projektowanie , Inżynieria  w swojej formie istnieje od 1995r. Początkowo specjalizowaliśmy się w branży ciepłowniczej i energetycznej. Obecnie rozszerzyliśmy swoją ofertę o kompleksowe usługi w zakresie inwestycji obszaru budownictwa komunalnego, przemysłowego, obiektów służby zdrowia i mieszkalnego.

Tworzymy zespoły projektowe z uznanymi i cenionymi Architektami. 

Współpracujemy  z liderami dostawców najbardziej zaawansowanych technologii na świecie.
 

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o bezpośredni kontakt.KAM-AL Wiesław Kamiński   Projektowanie , Inżynieria

Biuro : 05-300 Mińsk Mazowiecki ul.Topolowa 5/5
Siedziba : 05-300 Mińsk Mazowiecki  ul.Szarych Szeregów 17
NIP 822-100-58-27 , REGON  710327728